Lokale

Józefów:

Józefów

ul. Graniczna 10

Lublin: C.H. Plaza

Odwiedź Pizza Dominium w Józefowie

Pizza Dominium w Józefowie to oaza spokoju, w której nie tylko smacznie zjesz, ale również spędzisz czas w przyjaznej atmosferze. Zapewni Ci to doskonała kuchnia, miła obsługa, a także nienaganny wystrój i ogródek stojący otworem do naszych gości.

Nasz lokal znajduje się przy ul. Granicznej 10, w niedalekiej odległości od centrum, co sprawia, że trudno go przegapić oraz znajduje się w okolicy najważniejszych miejsc naszego miasta. To jednak menu jest tym, co przyciąga liczne grono Klientów.

Pizze klasyczne i premium, calzone, makarony, sałatki, przystawki. To wszystko czeka na Ciebie przygotowane zawsze ze świeżych składników według sprawdzonych przepisów przywodzących na myśl słoneczną Italię. Na deser możemy zaoferować Ci  nasze specjały takie jak tiramisu, panna cotta, czy orzeźwiające smoothie.

Oszczędność pieniędzy i wygoda

Pizzeria w Józefowie to miejsce dla każdego. Uczniowie i studenci otrzymują od nas aż 40% zniżki na dowolną pizzę. Honorujemy również Kartę Dużej Rodziny.

Proponowane przez nas Lunch Menu, to z kolei doskonałe wyjście dla osób, które chcą posilić się w przerwie lub zaraz po pracy. Umożliwia ono skomponowanie własnego lunchu składającego się z przystawki oraz dania głównego za 19,90 zł. Dodatkowym atutem jest tu bezpłatne wi-fi, które sprawia, że jedzenie wcale nie musi odrywać Cię od pracy.

Sprawdź naszą ofertę w lokalu lub poprzez zamówienie dowozu telefonicznie, czy on-line. Zapraszamy!

Godziny
otwarcia:

Pn. - Niedz.: 11:00 - 23:00

Dostawy:

Pn. - Czw.: 11:00 - 23:00
Pt. - Sob.: 11:00 - 23:00
Niedz.: 11:00 - 23:00

Dodatkowe informacje:

OFERTA ŚNIADANIOWA
dostępna w lokalu przez cały
tydzień od otwarcia do 12:30.
DO KAŻDEGO ŚNIADANIA KAWA
LUB HERBATA ZA 1 ZŁ.
Zamów przez telefon 222 10 10 10.
Zamów on-line na www.dostawa.pizzadominium.pl.
Zamów przez aplikację.
Minimalna wartość zamówienia
w dostawie 31 zł.
Bezpłatna dostawa.
Płatność kartą w lokalu i dostawie.
Sezonowy ogródek.

Zadzwoń i zamów Zamów on-line